Новини

⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

🏆Сьогодні команди юнаків закладів освіти Ліплявської та Бобрицької сільських рад випробували свої сили у турнірі з міні-футболу. 

Ігри серед команд пройшли у напруженій безкомпромісній боротьбі. Кожна футбольна команда прагнула здобути перемогу. Спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, мужність та надзвичайну майстерність у володінні м’ячем.

Найсильнішими сьогодні виявилися футболісти  КЗ "Бобрицький ліцей";

ІІ місце вибороли юнаки КЗ "Литвинецький ліцей";

ІІІ місце - посіли спортсмени КЗ "Ліплявський ліцей";

ІV місце - КЗ "Грищинецький ліцей ";

V місце - КЗ "Келебердянський ліцей".


🏆Неменш "спекотно" було і в спортивному залі... Проходила товариська зустріч з волейболу між командами дівчат Бобрицького та Ліплявського ліцеїв. Команди продемонстрували високий рівень технічної майстерності,  красиву й емоційну гру. Кращими були волейболістки Ліплявського ліцею, проте всі гравці отримали  колосальний досвід на майбутні змагання різного рівня.


👍Дякуємо усім спортсменам та команді тренерів за динамічні та енергійні матчі, заряд позитиву та безцінний ігровий досвід!

💯Всі учасники та глядачі отримали безліч позитивних емоцій!

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів в улюблених видах спорту.

💙💛 Дякуємо нашим ЗСУ!!!

😍Приємно бачити шкільне подвір’я охайним та чистим.

   З великим завзяттям здобувачі освіти, вчителі та працівники закладу освіти  долучаються до озеленення  пришкільної території, висаджують квіти та дбають про них. Завдяки спільній праці створюються нові клумби та  зелені зони. Таким чином, шкільне подвір’я стає ще красивішим, а естетичний  вигляд ліцею несе гармонію у життя. Упорядковане шкільне подвір’я сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності.

Як Великдень на дворі,  той писанка на столі...

Напередодні великого світлого свята Великодня в нашому ліцеї вже традиційно відбувся майстер-клас з розпису писанок. Метою якого було розширити та поглибити знання учнів про найдавніше свято,  про значення символів на писанках.  В дружній атмосфері, допомагаючи один одному учні навчилися писати писанки. Найцікавіше для учнів був процес знімання воску  з яєць, адже під такою оболонкою приховувалися усі  фантазії.

Нехай квітує наш ліцей, або...

На добру згадку!..

🌺💮🌸🌺💮🌸🌺💮🌸🌺💮🌸🌺💮🌸

Щовесни випускники ліцею продовжують традицію,  створюючи мости між минулим та майбутнім. Цьогорічні випускники зробили подарунок рідному закладу освіти  – висадили кущі гортензії,  створили незабутній квітковий оазис.

Хлопці й дівчата сподіваються, що саджанці  приживуться і незабаром порадують всіх гарними квітами.

Випускники діляться своїми емоціями:

– Коли ми вступимо, хто куди мріє, то, приїжджаючи додому, радітимемо, що наші гортензії  квітують. А наш рідний ліцей стає ще гарнішим.

☢️ЧОРНОБИЛЬ...☢️

Не маємо права забути!!!

Про тих, хто не боявся дивитися в обличчя ядерному монстру, при цьому, не шкодуючи власного здоров’я та життя, ми повинні пам’ятати постійно, адже на забуття не маємо права!

Схиляємо голову перед тими, хто ліквідував це лихо.

Світла пам'ять загиблим.

Міцного здоров'я усім, хто пройшов пекло Чорнобиля.

Іспит на мужність та витривалість...

   Упродовж 24-26 квітня 2024 року у ліцеї відбувалися навчально-польові збори та навчально-тренувальні заняття. 

   В рамках яких здобувачі освіти відпрацювали 18-часову програму та спробували свої сили в опануванні практичних навичок, дій і нормативів з військової справи, прикладної фізичної підготовки, метання гранати та навичок надання першої домедичної допомоги, тактичної медицини.

    Відтак ми не зупиняємося й продовжуємо робити важливі речі, які є цікавими для наших учнів: необхідними в умовах поточних викликів та відповідають вимогам сучасних освітніх стандартів, зокрема запровадження інноваційних підходів у вивченні предмета «Захист України».

   Під час проведення навчально-польових зборів здобувачі освіти активно приймали участь в навчаннях, показали свою мужність та витривалість. Практичні заняття ще раз довели, що у ліцеї  навчаються справжні захисники та захисниці України.

   Бажаємо нашим одинадцятикласникам не втрачати дух патріотизму, віри у ЗСУ, у Перемогу над ворогом, у щасливе майбутнє України.

Слава Україні!

Героям Слава!

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, 

покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

📢День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що вона  може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево...

👍Тож сьогодні ліцеїсти взяли активну участь  у відзначенні Міжнародного Дня Землі.

«ОБ’ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ»

Сьогодні в ліцеї  за ініціативи директора ТОВ #НВФ_УРОЖАЙ МХП, депутата Черкаської обласної ради  Олександра Воскобойніка , Фонд "МХП-Громаді", ГО Патріоти рідного краю - Україна відбулася 4 зустріч на Канівщині, «ОБ’ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ»

Мета зустрічі –  прищеплення волонтерства та патріотичного виховання для дітей, зміцнення ефективності  спільних дій, спрямованих для забезпечення соціального супроводу ветеранів війни після демобілізації та координації волонтерської діяльності по допомозі військовим формуванням ЗСУ, ТРО та підтримки ВПО.

Плідний,  насичений позитивними, навчальними та  пізнавальними  заходами  день:

Толока, висадка саджанців (і звісно подарунки... матеріали для толоки);

Майстер класу «Зроби ляльку мотанку – підтримай ЗСУ» за участі народної майстрині Романчі Світлани;

Інструктаж по тактичній медицині та пожежної безпеки для дітей від провідного інспектора ВЗНС Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області;

Проведення ознайомчого курсу по цивільним БПЛА від ГО «Вільне повітря»;

Проведення уроку патріотичного виховання для учнів за участі майора ЗСУ Кучеренка Романа;

Ознайомчою демонстрацією роботи рятувальників та пожежно-рятувальної машини 10 державної пожежної-рятувальної частини м.Канів;

Круглий Стіл - Зустріч з демобілізованими військовими, сім’ями військовослужбовців, старостами, відділами соціального захисту, ЦНАПу громади - «ОБ’ЄДНАЄМО ЗУСИЛЛЯ».

Не бійся ворогів – в найгіршому випадку вони можуть тебе вбити. Не бійся друзів – в найгіршому випадку вони можуть тебе зрадити. Бійся байдужих – вони не вбивають і не зраджують, але тільки з їхньої мовчазної згоди існує на землі зрада і вбивство.

Завдяки небайдужим людям наші герої отримують часточку комфорту і затишку.

Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим за допомогу, активну позицію та щирий внесок у перемогу!

Ми обов’язково переможемо! Побудуємо оновлену країну! Адже ми – сильна, непохитна та волелюбна нація!

#Разом_робимо_важливе

#ПІДТРИМАТИ_ДОПОМОГТИ


"На полі бою до самої Перемоги", - боєць полку поліції "Київ" Михайло Форостовський.

     Днями до нашого закладу освіти з дружнім візитом завітав старший сержант Михайло Форостовський, який починаючи з 2015 року став на захист Неньки-України.

Під час зустрічі воїн ЗСУ розповів дітям про нелегкі воєнні будні, про біль і втрати побратимів, про братерство і дружбу, які допомагають вижити під час боїв.

    Здобувачі освіти ставили багато запитань, які стосуються подій на війні. Відповідаючи на запитання, Михайло наголосив, що захист Батьківщини – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі, відваги, дисципліни, самопожертви.

Наш гість побажав учням міцного здоров'я, відмінної фізичної підготовки, глибоких  знань та миру в країні. На згадку про зустріч  "Агроном" подарував цінний подарунок - копію карти України французького картографа Гійома Левассера де Боплан  ХVІІ - XVIIІ ст.

Горді, що маємо таких земляків, низький уклін і шана усім Захисникам рідної землі!


Весняна толока

Зараз весняне прибирання території нашого ліцею перебуває в активній фазі...   З приходом весни все оживає та зеленіє…

Тож учні та вчителі активно долучилися до весняних робіт з прибирання  шкільної території.  

Гарна погода, бадьорий настрій, весняна завзятість, працьовитість наших учнів дали свої результати – територія ліцею охайна та чиста, а здобувачі освіти  та вчителі задоволені спільною роботою.


В нас в гостях творча команда Канівського коледжу культури і мистецтв:

Головко  Марина Михайлівна, народна майстриня Націоналної спілки  майстрів  народного мистецтва України, член канівської творчої спілки "Мистецька скарбничка",  дипломат рекорду України та світового рекорду, викладач на відділі "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво''  та Сопільняк Євгенія, студентка четвертого курсу відділу образотворчого мистецтва.

  Мета  відвідування ліцею -проведення профорієнтаційної роботи Канівського фахового коледжу культури і мистецтв та ознайомлення учнів з відділами, які є в коледжі та творчими досягненнями студентів та викладачів коледжу.   Цікаво проведений майстер-клас петриківського розпису,  вкотре нагадав здобувачам освіти, що петриківський розпис - культурно-нематеріальна спадщина України.

Бажаємо, щоб цей саме розпис учні змогли освоїти та мали змогу оволодіти навиками даного мистецтва.

Дякуємо Канівському коледжу культури і мистецтв за співпрацю.


#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

Представляємо неймовірно запальні команди  з  закладів освіти Ліплявської та Бобрицької сільських рад, оскільки нещодавно відбулися змагання з черліденгу, в рамках ІІ етапу Всеукраїнської шкільної ліги "Пліч-о-пліч".

Черлідинг - захоплюючі акробатичні вправи, яскрава хореографія, жага до перемоги...

Цей вид спорту вперше проводився в Ліплявській громаді

За короткий проміжок часу здобувачам освіти  вдалося підготуватися до творчих виступів та продемонструвати свої вміння  та вправність

Тому ділимося  результатами та яскравою  черлідерською атмосферою спортивних змагань:

І місце - команда " Барс" КЗ "Ліплявський ліцей"

ІІ місце - команди Грищинецького та Келебердянського ліцеїв;

ІІІ місце - команда Бобрицького та Литвинецького ліцеїв.

Ці показові виступи не лише розважили глядачів, але і надихнули на досягнення власних цілей та підтримку один одного.

Вболіваємо, підтримуємо та бажаємо лише зіркових перемог всім  учасницям!!!

Разом переможемо!


Первоцвіти, безцінний дар природи,  - перша посмішка весни, прикраса лісів!

Підведено підсумки обласного  конкурсу  «Збережемо первоцвіти», який  щорічно проходить у  комунальному закладі «Черкаський обласний центр роботи  з обдарованими дітьми  ЧОР»  у рамках акції  «Збережемо первоцвіти».

Своє ставлення до збереження первоцвітів учасники конкурсу представили в творчих роботах за такими номінаціями: «Краса первоцвіту», «Краще оповідання», «Весняна композиція», «Кращий малюнок». 

При виконанні робіт учасники проявили майстерність, оригінальність, виявили охайність, старанність та креативність.

        ІІ місце   у номінації «Весняна композиція» з  композицією «Ніжність» посів Скопець Андрій, учень 7 класу; 

        ІІ місце   у номінації «Весняна композиція» з  композиціями «Крокуси» та «Мелодія Сакура» – Чередніченко Лілія, учениця 9 класу;

        ІІІ місце   у номінації «Весняна композиція» з  композицією  «На зустріч весні» – Верхогляд Марія, учениця 6 класу.

ВІТАЄМО призерів!!!  Бажаємо усім учасникам конкурсу творчих успіхів та висловлюємо подяку за активну участь.

До уваги здобувачів освіти та батьків!

З 25.03. 2024 по 31.03.2024 весняні канікули!

Наголошуємо на дотриманні правил безпеки під час весняних канікул!

#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

Сьогодні у нас черговий етап змагань...

Спортивне орієнтування: ІІ-ий етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Спортивне орієнтування – спорт, що допомагає знайти шлях до перемоги.

П'ять  команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Ліплявської та Бобрицької сільських рад визначали кращих з-поміж себе у спортивному орієнтуванні.

Завдяки теплій погоді змагання відбувались на набережній в м.Каневі. Діти долали дистанцію довжиною 700 м, орієнтуючись на місцевості.

Учасники старалися зі всіх сил і отримали відповідні результати:

І місце - команда "Барс" Бобрицький ліцей"

ІІ місце - команда "Барс" Ліплявський ліцей"

ІІІ місце - команда "Саламандра" Келебердянський ліцей

Дякуємо ЗСУ за змогу проводити змагання!

Вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо нових перемог!

Разом – переможемо!!!


Спортивне орієнтування.mp4

#тижденьпоезії2024

Національний тиждень читання поезії «Ріки незмінно течуть додому» – із глибокою шаною і любов’ю до тих, хто береже й відвойовує нашу домівку, й до тих, хто за дім віддав найцінніше. Із гарячим серцем і півм'яною надією до тих, хто повернення додому чекає.

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

                                             Ліна Костенко

Запрошуємо усіх, хто любить поетичне слово, поринути в світ поезії! Вона лікує, надихає, розчулює, мотивує. Вона не вимагає від вас багато уваги й часу – але якщо ви все ж знайдете для неї трохи місця у своєму житті – вона вам неодмінно віддячити.


3 кл.mp4
3 клас.mp4

#тижденьпоезії2024

«Ріки незмінно течуть додому»...

Мій дім – моя міць, оберіг  і родина,

Мені наймиліша моя сторона.

Мій дім – це мій край на ім’я Україна.

Вона в моїм серці назавше одна.


ЗДО.mp4

#тижденьпоезії2024

Тема Тижня поезії 2024 – «дім», а гаслом став рядок із вірша Ірини Шувалової «Ріки незмінно течуть додому».

Здобувачі освіти 7 класу нашого ліцею цього тижня взяли собі за мету  підкреслити важливість дому для військових, які захищають наші домівки і водночас хочуть відчути тепло й затишок своїх рідних домівок та вирішили створити учнівський проєкт - групове дослідження на тему «Дім – це там, де тебе чекають». Протягом цього тижня діти дуже плідно працювали: перечитано дуже багато поезії, обговорено багато поетичних творів.

Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна.


7 кл..mp4

#тижденьпоезії2024

Українське слово буде жити,

Воно сильне,як його народ!

Ним потрібно дуже дорожити,

Воно варте кращих нагород!


1-4.mp4
8-11.mp4
11 клас.mp4

#тижденьпоезії2024

Нехай лунає вічно поетичне слово,

З ним легше жити, вірити, любити!

В віршах звучи по світу, наша рідна мово,

Красою можеш ти весь Всесвіт оповити!

Поети, ви не втомлюйтесь рядки свої писати,

Хай ллється в людські душі рідна солов'їна!

З натхненним словом легше і ворога долати,

Хай славиться у римах могутня Україна

21 березня в усьому світі святкують День поезії! Це свято співпадає з проведенням проєкту  "Національний тиждень читання. Тиждень поезії" .

Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – “Ріки незмінно течуть додому”

Метою цього проєкту є заклик звернути особливу увагу на роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, вшанувати тих, хто береже і відвойовує наші домівки, хто за дім віддав найцінніше - життя.

  Усі  поціновувачі поетичного слова, відвідали бібліокафе "Нема прекраснішого краю, ніж рідна батьківська земля" та книжкову виставку " Я люблю поезію",  активно долучилися  до конкурсу малюнків "Привітний і світлий наш сонячний дім".


Щастя – це вічна дорога земна,

Щастя – це літо, зима і весна,

Щастя – це сонце, злива і сніг,

Щастя – це пісню ділити на всіх,

Щастя – це віра в добро і любов,

Щастя – це музика вільних дібров,

Щастя – це друзі і рідний твій дім.

Щастя – це світ, подарований всім.

    Бути щасливим — мрія кожного… Будь-яка людина прагне бути щасливою, або хоча б зовсім не проти того, щоб бодай зрідка, але відчувати такий дивовижний стан всебічного задоволення.

    І кожна людина може робити свій день щасливим попри всі труднощі. Це твердження довели здобувачі освіти  нашого ліцею та вихованці ЗДО «Веселка», які , не зважаючи на повітряну тривогу, намагалися бути щасливими і веселими. Адже 20 березня - Міжнародний день щастя!

   В рамках цього дня в класах були проведені виховні години, вікторини, ігри, які спонукали дітей бути щасливими у цей непростий час.

Упродовж дня у закладі освіти панувала позитивна атмосфера. Діти зрозуміли, що можна бути щасливими не тільки отримуючи щось від інших, а й роблячи приємне самим!

Бажаємо Вам досягти справжнього людського щастя. Хай кожному з вас воно усміхнеться.

Будьте щасливі!


День щастя.mp4

16 березня 2024 року на базі Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Ліплявської сільської територіальної громади взяли участь у тренінгу «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення», який провели тренери КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Тренінг був проведений для вчителів початкових класів, асистентів вчителів початкових класів, вихователів групи подовженого дня з метою якісної і сталої підтримки реалізації Концепції Нової української школи the LEGO Foundation.#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

"Пліч о пліч: Всеукраїнські шкільні ліги" продовжують крокувати Черкащиною...

Сьогодні у рамках проєкту « Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги » відбувся III районний етап змагань з волейболу серед юнаків.

Поєдинки вразили всіх присутніх своєю вольовою грою та боротьбою. Рівні сили,  гра м'яч у м'яч і як результат:

І місце - команда "Кажани" Руськополянська ТГ;

ІІ  - команда "Сніжний барс" м. Канів;

ІІІ - команда "БАРС" Ліплявська ТГ;

IV - команда "Рись" Степанецька ТГ.

Під час спортивного протистояння спортсмени продемонстрували сильний, вольовий характер та відточену техніку гри у волейбол.

Вітаємо нашу команду  з високим результатом та бажаємо нових перемог! Дякуємо тренеру Миколі Хорошуну за щоденну кропітку працю та професійність!

Вітаємо призерів за волю до перемоги!

Разом – переможемо!!!

Відео ТУТ 


Пізнавальний та цікавий навчальний день!

Сьогодні в класі безпеки  пройшло три заняття:

з  мінної та пожежної безпеки,

надання першої домедичної допомоги, дії вчителів та здобувачів освіти під час сигналу “Повітряна тривога”, які провели провідний інспектор ВЗНС Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області Драгоненко Юлія Ігорівна та взводний медик Петриченко Владислава Олегівна  спільно з командою  ДЮРП «РЯТІВНИК» КЗ “Ліплявський ліцей” Ліплявської сільської ради.

Здобувачі освіти мали змогу поповнити свої знання, отримали вичерпні відповіді на запитання та набули нових навичок, які надали їм фахівці Служби порятунку.

Особливо яскраві емоції в старшокласників викликала можливість перевтілитись в рятувальну команду і надати домедичну допомогу.

Щиро вдячні пані Юлії та Владиславі, адже саме завдяки вам ми маємо можливість навчати дітей більш яскраво та цікаво.

Разом крокуємо до безпечного майбутнього.


14 березня – День українського добровольця

Це свято людей, які за покликом власного серця, стали на захист  Батьківщини. І наш обов'язок пам'ятати про їхній подвиг, пам'ятати про нашу історію. Здатність добровольців до самопожертви вражає! Це сучасний приклад для усього світу істинної боротьби за свободу, правду, незалежну Україну.

Дорогі добровольці та усі наші захисники! Посилено молимося, щоб Господь охороняв кожного із вас та усіх нас! Нехай дарує міцне здоров’я, багато духовних і тілесних сил, терпіння і мужність у наближенні нашої Перемоги!

Слава Україні!!!

Героям слава!!!


Щороку  в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті Шевченка. Могутня сила його таланту безсмертна , а гострота і пристрасть його слова, пісенність його віршів відзначена самовідданою любов'ю до своєї Батьківщини, свого народу. У ці дні  у нашому ліцеї проводилися відповідні заходи: конкурс на кращих читців творів Шевченка, пізнавальну вікторину "Юні шевченкознавці", перегляд відеоролика про видатного художника і майстра слова. Школярі взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Таємниці генія Шевченка" і отримали дипломи переможців.Шевченкове слово живе і вічне. Світлий образ Великого Кобзаря - безсмертний,як і сам народ,який його породив. 

733 дні Віри, Надії, Сподівань...

     Щиро, зворушливо, емоційно, на одному диханні і на одній «хвилі»… На такій ноті пройшла година спілкування у 3 класі на тему “Наші серця розбито, але душі незламні»”. Учасники заходу,  об’єднані спільним болем, вшановували пам’ять, силу духу, стійкість та самовідданість воїнів, які віддали своє життя заради нашого майбутнього, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України.

Діти з успіхом давали відповіді на питання, пригадали події, які відбулися протягом двох років, висловили подяку ЗСУ.

Наприкінці заходу учні виготовили патріотичні листівки,  які наповнені любов’ю  до України та щирими слова вдячності нашим Героям  захисникам.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!


#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Футзал

ЛІПЛЯВСЬКА ГРОМАДА  The Best

Команди показали високий рівень та гідно змагались за призові місця.

Як завжди змагання пройшли у веселій , дружній атмосфері. Всі отримали масу позитивних емоцій і великий заряд енергії.

Вітання всім учасникам змагань та успіхів у подальшій боротьбі.

Одне із завдань проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги " — це можливість емоційно розвантажити школярів.

Сьогодні це вдалося на всі 100%...

Пліч-о-пліч – це  коли всі разом любимо, бережемо і захищаємо Україну!!!

Разом переможемо!!


0-02-05-19d7c437078d9b039939077584437798c221d8f32337029cea22c19b3f4c863d_4715346c2fd4353d.mp4

#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Футзал

Першість наша!

"БАРС" -  команда просто клас,

Перемогти спробуй НАС!!!

Вітаємо учасників з ПЕРЕМОГОЮ!!!

Подальших успіхів СПОРТСМЕНАМ!!!

Ви НЕЙМОВІРНІ!!!


Кришечки збери – Україні допоможи!!!

Друзі, розпочато ДОВГОТРИВАЛУ акцію  

  "Менше сміття - більше дронів!"

Організовуємо збір  пластикових кришечок, які відправляться Благодійному фонду «ОВЕС» у рамках проєкту «Крила» та переробляться. Всі вилучені кошти безготівково будуть перераховуватись на виробництво безпілотних літальних апаратів (БПЛА) українського виробника.

Головна умова - кришечки мають бути чистими.

Точка прийому:

• фойє ліцею (І поверх)

Робіть добрі справи без зусиль...Рідна мова в рідній школі!

Що бринить нам чарівніш?

Що нам ближче, і миліш,

І дорожче в час недолі?!

Рідна мова! Рідна мова! (Олександр Олесь)

Звичайний незвичайний день у рідному ліцеї – Міжнародний день рідної мови, що традиційно відзначається 21 лютого у всьому світі. Мова- духовна скарбниця нації, якою пишається наш народ. Українське слово виплекане долонями наших дідусів і бабусь, настояне на калинових кетягах, сховане у часи лихоліть в українському рушнику, оплакане в піснях і думах.  У цей день долучилась до святкування шкільна родина Ліплявського ліцею. У грі "Найерудованіший мовознавець" взяли участь учні 5 класу. Цікаву подорож країнами Мови і Літератури здійснили учні 6 класу. Лінгвістична вікторина була підкорена учнями 7 класу. Охочі восьмикласники та дев’ятикласники створили відеопроект «Українська скоромовка» і взяли участь у "плеканні дерева  ввічливого слова".  Учні 10 класу взяли участь у командній мовній грі «Рідне слово - дивослово». Випускники із задоволенням згадали дитинство – ігри на уроках- та потренувались у виконанні жартівливих завдань у форматі НМТ під час інтелектуальної гри «Знай українське!»  Плекаймо рідне слово! Гордімося ним!Радо повідомляємо "Клас Безпеки"  ВІДКРИТО!!!

Основою цього "Класу Безпеки" є інтерактивні уроки та заняття, які роблять процес навчання цікавим та запам'ятовуваним для здобувачів освіти.  Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями у безпечному середовищі допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.

З нагоди цієї події до нашого закладу завітали  Ліплявський сільський голова Сергій Геращенко, менеджер соціальних проєктів Фонд "МХП-Громаді" Олександр Шпиль, провідний інспектор ВЗНС Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області Юлія Драгоненко, старший інспектор ювенальної превенції Юлія Касьянова.

Створення класу безпеки – це кропітка командна робота педагогів, учнів,  очільника громади, відділу освіти та інших небайдужих людей. Висловлюємо слова вдячності всім, хто допоміг нам створити та облаштувати такий цікавий і необхідний кабінет.

Нині воєнні ризики є частиною нашого життя, тому маємо бути готовими захистити себе і дітей. І цей "Клас Безпеки" - це не просто навчання, а ініціатива, яка надає дітям навички та знання, які є дуже корисними у реальному житті.

Бережіть себе та вивчайте правила безпеки.

Все буде Україна!


КЛАС....mp4

#Ангели_памяті #ОЦТКІЕ_Черкаси

10 років тому понад сто людей віддали життя в боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні наш ліцей долучився до тихої акція до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні "Ангели пам'яті", на якій традиційно паперовими янголами вшановується пам'ять Героїв Небесної Сотні, які полягли за українську свободу під час Революції Гідності.

Світла пам'ять Героям Небесної Сотні... ми ПАМЯТАЄМО!!!

#Памятаємо #ГероїНебесноїСотні

#патріотичне_виховання #позашкілля_Черкащина


Англійська рушить "кордони"...

З 12.02  по 16.02  в Ліплявському ліцеї  був проведений тиждень англійської мови.         Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення умінь та навичок , отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та розвитку творчих здібностей та естетичних смаків.

Протягом тижня діти були задіяні в проектній роботі "Здорове харчування та здоровий спосіб життя ", готували матеріали по цій  темі та презентували їх. Звичайно діти долучилися до привітань з Днем святого Валентина. Учні виготовляли вітальні листівки з побажаннями та теплими словами. Були також проведені цікаві ігри, вікторини. Діти з великим інтересом прийняли участь в обговоренні теми " Захист довкілля- це наш обов'язок" Учні підготували матеріали, які були втілені на папері з побажаннями та зверненням до людей про важливість цієї проблеми та запропонували шляхи її вирішення. Діти також виготовили вироби з пластику , довівши цим, що не потрібно викидати пусті пляшки, забруднюючи цим навколишнє середовище, а створити з них щось красиве та цікаве.


#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Баскетбол

Сім команд боролися на баскетбольному майданчику, демонструючи свою витривалість, швидкість, влучність  та командний дух.

Упродовж проведення змагань панувала атмосфера щирої радості, спортивного азарту та духовного піднесення. Ніхто не залишився осторонь, і кожен відчував себе частиною однієї великої спортивної родини.

Усі учасники отримали величезне задоволення від гри та підтримки одне одного.

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» стає важливою платформою для розвитку лідерських якостей та спортивного духу.

Вітаємо ВСІХ юних баскетболістів з прекрасними результатами, дякуємо за ЧУДОВУ гру та бажаємо подальших успіхів!

Ви НЕЙМОВІРНІ!!!


0-02-08-88ff464badb02c56aa734d11614d2a3e048cbeef3ecb15120b64e3d2086df709_3d117b96a72abf04.mp4

#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Вітаємо наших спортсменів зі "сріблом"!!!

Не зупиняйтесь та продовжуйте в переможному дусі.

Дякуємо всім учасникам змагань за видовищну гру.

Бажаємо командам жаги до перемоги!


З Днем єднання, Україно!

Ми - сильні, рішучі та незалежні, бо ми РАЗОМ!

Перемоги нам, миру та добробуту!


Відео ТУТ


З кожного по книжці – допитливиму бібліотека...

Щиро вдячні всім, хто долучився до участі в Благодійній акції «Подаруй бібліотеці книгу!», з нагоди Всесвітнього дня дарування книг.

Розмаїття книжкових дарунків вражає – енциклопедії,  мініатюрні видання, класична література, поезія та різножанрова дитяча література. Загалом бібліотечний фонд збагатився на 90 примірників.

Найактивнішими учасниками акції були здобувачі освіти 1-4 класів.

Особливо хочеться відмітити учня 4 класу, Богдана Реву, який подарував 20 книг улюбленій бібліотеці.

Ми впевнені, подаровані видання стануть важливою частинкою фонду, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанню й обов’язково знайдуть свого читача.

Шануймося та приєднуємося до читання !Адже ніякі гаджети, соціальні мережі не замінять книги, роздумів при читанні і перегортанні сторінок…

Дякуємо, що Ви з нами!


День Святого Валентина в ліцеї...

Вітаємо з Днем Святого Валентина та хочемо побажати з любов’ю в серці зустрічати кожен день. Нехай Ваше кохання квітне, наче троянда в саду, нехай Ваша  друга половина розділяє з Вами дні і радості, і невдачі, нехай життя будуть цікавим, веселим і романтичним.

Відео ТУТ


Друзі! З нагоди Дня Святого Валентина запускаємо челендж

 "Валентинки для НАЙДОРОЖЧИХ"Завдяки якому Ви зможете привітати наших ЗАХИСНИКІВ і ЗАХИСНИЦЬ - валентинкою, поезією, піснею і передати естафету далі!!!


Умови дуже прості:

Зробіть допис-привітання, вставивши хештег #Валентинка_для_найдорожчих та завершивши фразою "Дякую ЗСУ";

Вкажіть (позначте) трьох друзів яким передаєте естафету.


Дякуємо Всім за участь у марафоні подяки та вітання нашим Героям.


Долучайтеся до доброї справи і Ви, навіть якщо Вам ніхто ще не передав естафету.

 Дякувати це дуже важливо!!!


А розпочинає наш марафон Ліплявська громада - офіційна сторінка , Богдана Кремер , П'ясецька Татьяна 

Подаруй бібліотеці книгу!!!

Запрошуємо здобувачів освіти, учителів та батьків приєднатися до Міжнародного дня дарування книг.

Завтра, 14 лютого, світова спільнота відзначатиме Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day).

Це свято з'явилося у 2012 році. Воно покликане об’єднувати всіх, хто любить книги та надихає людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу,рідним.

Якщо ви маєте сучасні україномовні книги,які вже прочитали дайте їм друге життя, подаруйте їх бібліотеці нашого ліцею.

Приєднуйтесь до акції!

Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!


Невеликий, але такий ВАЖЛИВИЙ лист...

Давайте не забувати, що завдяки ЗСУ ми можемо працювати, навчатися, мріяти під українським прапором і жити у незалежній державі.

Кожен день воїни Збройних Сил України віддають своє життя, борючись за мир і безпеку нашої країни. Вони далеко від рідних... Вони проміняли своє безтурботне життя на службу в ЗСУ та віддають багато сил і часу, щоб захищати нашу Україну від ворога.

За це ми їм щиро вдячні.

Слава Україні!

Героям слава!

Відео ТУТ  


Слава Україні, друзі!!!

З 1 по 31 січня 2024 року проходила обласна онлайн-фотовиставка ретро та сучасних світлин "Черкащині - 70: від створення до розквіту". І ми не стояли осторонь...

Цей захід важливий, адже це чудова нагода вихованцям дослідити, проаналізувати й цінити все, що було зроблено раніше,  замислитись над тим, що можна зробити сьогодні і куди  спрямувати свій потенціал у майбутньому...

Дякуємо рою "Побратими" за плідну роботу!

Тримаємо стрій!


#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

Цей тиждень був насичений на спортивні події, шквал позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою.

Одним словом, підведено підсумки І етапу нацзмагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Команди показали свою майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. А кожен поєдинок  запам’ятався захоплюючою, азартною, але дружньою боротьбою.

Визначено найкращих, які будуть представляти наш ліцей на подальших етапах.

Побажаємо спортсменам успіху в подальших спортивних звершеннях, адже попереду у кожного ще багато спортивних досягнень!

Дякуємо Збройним Силам України – за дитячі емоції, за можливість провести змагання; голові Ліплявської сільської ради Сергію Геращенку та виконавчому комітету за фінансову підтримку та допомогу.

Віримо в перемогу!

Віримо в ЗСУ!#SaferInternetDay #ДеньБезпечногоІнтернету2024

 06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету.

 Гасло Дня – «Разом для найкращого Інтернету» – закликає всіх приєднатися до цього міжнародного руху, брати в ньому участь і використовувати потенціал Інтернету для об'єднання людей.

 У час, коли в Україні йде війна, ми ще більше повинні піклуватися про інформаційну безпеку.

 Варто пам'ятати, що до інтернету мають доступ не лише порядні та доброчесні люди, і для того, щоб уникнути неприємностей та вберегтись від інтернет-шахраїв нам потрібно ЗНАТИ правила безпечної поведінки в інтернеті!

Щороку наш ліцей привертає увагу учнів до питання безпечної поведінки у Всесвітній День Безпечного інтернету. Для здобувачів освіти 6-7 класів було проведено Вікторини «Знешкодь комп’ютер від вірусів» та «Безпека в Інтернеті»; ігри «Колесо» та «Надійний пароль». Здобувачі освіти 8 класу взяли активну участь у QR-квесті «Таємниці безпечного Інтернету», а десятикласники взяли участь у інтерактивному заході «Безпека в Інтернеті»

 Пам‘ятайте!!! Безпека - наша майбутнє!


#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

Продовжуємо брати активну участь у І етапі Всеукраїнських змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Цього разу «опановуємо»  черлідинг, серед здобувачів освіти 4-6 класів  розпочато І етап змагань.  

Активні учасниці цього своєрідного заходу, дівчатка, продемонстрували грацію, уміння виконувати гімнастичні вправи та танцювальні рухи.

Спортивні змагання вкотре подарували дітям море позитиву та приємних вражень.

Командний дух – джерело нових перемог! Разом досягаємо неймовірного!


#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

Привіт, це «Пліч-О-Пліч»! Ми з новиною: СТАРТУВАВ ІІ ЕТАП ЗМАГАНЬ «ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»!!!

На базі КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради відбулися змагання з волейболу.

Після напруженої боротьби, емоційної боротьби І місце серед юнаків здобула команда «Барс» Ліплявського ліцею, серед дівчат наші волейболістки посіли  ІІІ місце.

Вітаємо переможців ІІ-го етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» та бажаємо подальших досягнень у наступних етапах змагань!

Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» дає можливість юнакам та дівчатам з усіх куточків України відчути радість спорту, знайти нових друзів та відчути себе частиною великої команди. Завдяки цій ініціативі, ми разом пишемо нову сторінку історії українського спорту, виховуємо здорове та активне покоління майбутнього..


#разомпереможемо #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» у Ліплявській громаді набирають обертів...

   Триває підготовка до шкільних ліг у межах національного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», команди відточують свої вміння з волейболу та баскетболу.

  Всі здобувачі освіти дуже люблять спорт та мають справді лідерські якості, тому

з нетерпінням чекає наступних етапів змагань та налаштовані лише на перемогу.

Відео ТУТ


Підведено підсумки обласного етапу

Всеукраїнської виставки-конкурсу

«Український сувенір»

На обласний етап було надіслано 280 робіт із закладів загальної  середньої та позашкільної освіти з міст та ОТГ області.

З гордістю повідомляємо, що наш ліцей продовжує радувати своїми досягненнями:

Кремер Богдана, учениця 11 класу;

Кисляк Поліна, вихованка гуртка «Джура», учениця 8 класу;

Кисляк Анастасія, учениця 1 класу

Вітаємо наших талановитих ліцеїсток!.. Дякуємо, що гідно захищаєте честь нашого ліцею у творчих конкурсах!

Щиро бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій!


Дорога Галино Миколаївно, щиро вітаємо Вас із Днем Народження!

Ви – гармонійне поєднання відмінного, вимогливого і справедливого керівника, але водночас чуйного директора, просто чудової жінки. Від усієї нашої великої педагогічної і учнівської родини зичимо Вам щастя, здоров’я, благополуччя та душевного затишку, бажаємо лишатися зразком елегантності та шарму, прикладом цілеспрямованості та впевненості в собі.

Нехай усе задумане й заплановане з легкістю реалізуються, справи ніколи не стоять на місці, успіх супроводжує Вас на кожному кроці!

Мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні! 

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», -  під таким гаслом пройшов Тиждень історії в нашому ліцеї, метою якого було збагатити знання учнів  з історії України та всесвітньої історії,  розвинути логічне  мислення, вміння працювати в команді, виховати патріотизм та любов до рідного краю.

В період з 22 по 26 січня 2024 року здобувачі освіти 5- 11 класів взяли активну участь у таких заходах: прослухали інформаційну сторінку « Історія – наука про минуле», переглянули та обговорили  презентації: «День Соборності», «Голокост», «Герої Крут», провели конкурс - дослідження « Моє родове дерево», конкурс малюнків «Славетні українці та символи України», відвідали книжково-ілюстративно виставку на тему: « Люби і знай свій рідний край», набули різних компетентностей на уроці-грі «Історичне асорті», взяли участь у конференції «Подорож сторінками державотворення України».

Хоча цей тиждень був з частими та тривалими повітряними тривогами, проте завдяки нашим відважним ЗСУ Тиждень історії проводили і в укритті: працювали в контурних картах та співали патріотичних пісень.

Найактивніші  учасники були відмічені Похвальними листами.


Насправді це дуже круто…

Робототехніка все міцніше закріплюється в закладах освіти.

Сьогодні автоматизація досягла такого рівня, при якому технічні об'єкти використовуються не тільки при обробці різних предметів, а й починають самостійно виконувати обслуговування і планування, тому робототехніка виділена в окрему галузь і сьогодні набирає все більше обертів.

Конструктори LEGO забезпечують практичний досвід, який стимулює спілкування, творчість, співпрацю і навички критичного мислення. Тому діти можуть досягти успіху в STEM-освіті сьогодні і реалізувати свій повний потенціал.

На заняттях гуртка діти отримують та поглиблюють знання, вчаться аналізувати, активно шукати шляхи розв'язку проблемних ситуацій, успішно працювати в команді, розвивають творчі та конструкторські здібності, комунікативні навички; із задоволенням навчаються і створюють свій власний світ – від автоматизованої іграшки до складного робота, беруть участь в конкурсах та змаганнях.

Всі бажаючі можуть приєднатися до нас - разом змінимо майбутнє!


0-02-05-39be8021b0d73fbd10fc6f3b0dfdcafdb611d1b4729a1f0d3e74b03e59006c20_9603506f4744d278.mp4

Наша єдність – наша зброя!!!

З Днем Соборності України! Нехай кожен момент цього святкового дня наповнює ваші серця гордістю за величну історію нашої незалежної України! Слава Україні!

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го.                                                   Упродовж багатьох десятиліть Акт злуки залишався ідейним імперативом боротьби за незалежну, соборну державу. Після проголошення об’єднання УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року питання єдності української нації в українській політичній думці вже ніколи не ставилося під сумнів.

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність буде цілковито відновлена після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.

Соборність – мета Перемоги.

Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, боремося з окупантами, створюємо знакове і важливе, адже ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна.

Єднаймося!


0-02-05-0d844ceafa01e9e93b26bcec0b85f21240d8cf77e17a6327a74dd20d65d5021b_ff249a1a1d485a37.mp4

Чудова гра!!! Напружена боротьба та шквал емоцій...

Спортивні змагання в черговий раз довели, що спорт – це здоров’я, успіх та перемога. Це можливість вдосконалити фізичну підготовку, проявити лідерство, знайти нових друзів.

Вітаємо наших волейболістів  зі "сріблом"! Бажаємо не здаватися та впевнено йти вперед до нових перемог!

 Щиро дякуємо нашим воїнам, захисникам за їх героїзм, стійкість і відданість, за можливість працювати, навчатися, мріяти, займатися фізичною культурою та спортом!

Слава Україні!

Героям Слава!


#Черкащині_70 #ОЦТКІЕ_Черкаси


Обласна онлайн-фотовиставка ретро та сучасних світлин

"Черкащині - 70: від створення до розквіту".

Школа — велика дитяча країна,

В ній відкривається білий наш світ.

Тут пізнає себе кожна дитина,

І відправляється звідси в політ.

Вихованці гуртка «Джура»   КЗ «Ліплявський ліцей»  представляють світлини:

• Фото 1, 2 –  стара школа (1964 р.)

• Фото 3 – будівництво нового приміщення школи (1976-1977)

• Фото 4-8 – відкриття школи (1978)

• Фото 9-13 – фасад будівлі та подвір'я у 2000  році

• Фото 14-19 – сучасні світлини КЗ «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради Черкаської області


Вітаємо!!! Пишаємося!!! Радіємо!!!

Спортивна гордість ліцею!

       11 січня 2024 року на базі Степанецького ліцею відбувся відкритий турнір Степанецької ТГ з волейболу серед дівчат ЗЗСО. Участь в турнірі взяли команди закладів освіти Степанецької ТГ та волейболістки Ліплявського ліцею.

  Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

За результатами ігор місця розподілилися таким чином:

І місце посіла команда Ліплявського ліцею;

ІІ - поділили між собою команди Мартинівського та Таганчанського ліцеїв.

ІІІ - Степанецький ліцей.

Учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!


Минає рік, і дні, і ночі,

Щасливі миті і сумні..

Благаєм, щоб в Новому році

Ніхто не гинув на війні.

Щоб мир прийшов в мою країну,

Заколосилися поля,

Щоб не снаряди, а зернини

Приймала матінка – земля.

Щоб всі були живі – здорові,

Ніхто б не плакав, не хворів,

Щоб не було ні сліз, ні крові,

Ні злих і підлих ворогів.

Під мирним небом України

Сади вишневі хай цвітуть,

А у закохані родини

Лелеки діток принесуть!

Останні години старого року…

Можливо, був він не такий…

Тож хай добробут, мир і спокій

Нам подарує рік Новий!

  Дорогі друзі, вітаємо Всіх з прийдешнім Новим Роком! 

Нехай цей Новий 2024 рік стане для Вас тією скарбничкою, в яку Ви будете складати тільки найсвітліші, найтепліші та найприємніші моменти Вашого Життя. Нехай у цей рік в наших календарях з'явиться День Перемоги!

Любові, натхнення, здійснення бажань і щасливих моментів. Нехай всі рідні та близькі будуть поряд. Зі святом!


Jingle Bells!!!

"Ловіть" неймовірне драйвове вітання з прийдешнім Новим роком від "Дніпряночки".

Нехай цей дзвін дзвіночків забере всі прикрощі, печалі й тривоги, а на зміну їм прийдуть спокій і мир. Нехай у прийдешньому Новому році  вщухнуть бурі, заспокояться буйні вітри, ляже на землю м'який пухнастий новорічний сніг і запорошить усі біди, усі негаразди. Віримо в найочікуванішу Перемогу в Новому році! Це найважливіше сьогодні, це потрібно нам усім!

Вітаємо всіх з Різдвяно - Новорічними святами.

Щиро дякуємо захисникам і захисницям за можливість навчатися,  спілкуватися та танцювати.0-02-04-6afd78286630470b81b355b387dd879cd286d9ed5c04e69ee99dd86ec6799b7a_510b9e998e947b24.mp4

Танець сніжинок зачаровує всіх.

Вони такі гарненькі — тендітні та маленькі!..

Саме ці маленькі пухнасті крижинки дарують нам радість та незабутні відчуття, адже зізнаймося, дівчата, кожна з нас мріяла зтанцювати цей ніжний танець.

Для вас новорічне вітання -  «Танець сніжинок», у виконанні хореографічного колективу "Дніпряночка".


0-02-04-1cb061dd651950f7a0a20039178eb07ce9724231165c2f913c7113f3ad026f1a_975649ffa9deaf94.mp4

Дякуємо ЗСУ за можливість провести свято в компанії друзів та близьких.

Чарівне новорічне свято з веселими іграми, розвагами, віршами та піснями  відбулося в закладі освіти. В атмосфері любові, доброти та щирості  дітей розважали та вітали з Новим роком казкові герої Миколайчик, Ельфійєчка та Грінч.

Бажаємо, щоб дух Нового року приніс Вам відчуття казки та подарував віру в чудеса!

Друзі, по секрету... Разом опівночі  загадаймо одне-єдине бажання, про яке мріє вся країна!!!


Час невпинно біжить вперед, і від коляди залишається лише тиха мелодія, яка карбується в нашу пам’ять і вичікує свого звучання на наступний рік.

    Цьогоріч колядники нашого ліцею  занурились у світ українських колядок, подарували гарний настрій господарям та зібрали 10170 грн, для наших Захисників.

Дякуємо всім за гостинність та щедрість. Разом ми сила!


0-02-01-03ffec06388f9f3d0671fb4489da0e5bc20bf23d9010c023a50d00d03375bf83_ce5efd3dba365bec.mp4

Христос народився!

Славімо його!!!

Зі світлим святом Різдва! Миру і благополуччя, затишку в оселі та умиротворення в серцях,  мирного неба над головою і Божої благодаті!

Хай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність! Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнюють нашу віру, розтоплюють наші серця та дають нам впевненість


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Ви НАЙ-НАЙ-НАЙКРАЩІ...

Друзі, підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського фотоконкурсу "Моя країна – Україна".

На обласний етап конкурсу було надіслано близько 350 робіт від усіх

районів, міст, ОТГ Черкаської області.

Згідно представлених оргкомітету матеріалів визначено переможців

обласного етапу конкурсу «Моя країна – Україна» і розподілено такі місця:

у номінації "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ФОТО:

І місце - Смілянець Лілія - "За мужньою спиною наша люба і єдина Рідна Неня-Україна" ;

ЖАНРОВЕ ФОТО:

ІІ місце - Лемешко Дар'я - "Добрий день!";

ІІІ місце - Кисляк Поліна - "Народжена бути Українкою";

ПЕЙЗАЖ:

І місце - Литвин Віталіна - "Кожен захід сонця несе обіцянку нового світанку".

Дякуємо усім учасникам за гарні світлини та креативний підхід.

Нехай цей конкурс стане ще одним доказом ваших талантів і здібностей, нехай у вашому житті вас чекає ще багато таких участей і перемог, хай для вас  кожен день дарує вірний стимул і високе прагнення. Успіхів вам, миру, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Бажаємо нашим фотомитцям перемоги у Всеукраїнському конкурсі!


Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети.

Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ. Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога. Ми не маємо права забувати про їх самопожертву.

Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.

Сьогодні ми з глибокою повагою висловлюємо вдячність кожному ліквідатору наслідків аварії на ЧАЕС. Ви – справжні герої честі.

Схиляємо голови, пам’ятаючи кожного, чиє життя забрав Чорнобиль…

Нехай цей день буде свідком нашої великої поваги до подвигу Ліквідаторів.


"Усе для ПЕРЕМОГИ!" – так озвучувався настрій у фойє ліцею під час двох перерв.  

 Одинадцятикласники виявили ініціативу та успішно провели благодійну лотерею "Усе для ПЕРЕМОГИ!".

   Кожен учень мав унікальну можливість витягнути свій щасливий квиток та отримати виграш.

Загалом, старшокласники зібрали 4770 грн. Хоча ці кошти можуть здатися невеликими, проте в кожній гривні відчувається небайдужість та прагнення допомогти.

Організатори зобов'язалися передати всі зібрані кошти на допомогу нашому землякові Віталію Руденченку. Який разом з побратимами конче потребує нашої допомоги у придбанні тепловізора і тепловізійного прицілу.

Ця благородна ініціатива не була б можливою без участі та підтримки усіх, хто придбав благодійний квиток та долучився до цієї важливої акції. Велике спасибі усім за їхню щедрість та серце, вкладене в цю благородну справу!

Загалом спільними зусиллями працівників закладу освіти та учнів вдалося зібрати понад 10000 грн., але всі ми розуміємо, що це лише "крапля в морі".

Тож ДРУЗІ, хто

має змогу задонатити хоч кілька гривень – допоможіть нашим захисникам.


В нас людина кожна знає,

Чим займатись вона має.

Гарантує нам це право

Основний Закон держави.

Він дає дорослим й дітям

Вільно і щасливо жити.

Всі його повинні знати,

І вивчати, й шанувати.

10 грудня в світі святкують Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

З нагоди цієї події у  ліцеї проведено низку заходів на тему «Права людини» з роз'ясненням дітям їх прав та нагадування про їх обов'язки.

!!! Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах - про це потрібно знати і пам’ятати


0-02-05-0c498e444b228164836efc73a54644126c4b9751eb201e5faf636b1cf673ae5c_42b1bc75ea1ce28f.mp4

На хустки Україна багата!...

Які ж красиві наші дівчата в українських хустках!!!

Неймовірно розкішні та красиві хустини в народному стилі уквітчали сьогодні ліцей… Чарівні дівчатка взяли участь у флешмобі «Зроби фото з хусткою», адже сьогодні у світі відзначають День української хустки.

  Саме вона об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки.

   Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу.

  Відроджуємо, поважаємо, пропагуємо традиції – це генетичні скарби нашого народу.


Краса в хустині нашій споконвічна,

Як і душа, що з піснею жила.

Бо в українок і душа лірична,

У ній багато сонця і тепла.

Друзі, з Всесвітнім днем української хустки Вас вітає колектив "Дніпряночка" (молодша група), керівник Ірина Виноградова.


0-02-05-1d132d9ef74e5cf670ad722f99cc9f803a532eb01ad44d34a96fa51472acb3a4_171cbf2c45663340.mp4

«Наша сила, слава, гордість та надія!» – під таким гаслом у ліцеї пройшов  День Збройних сил України

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

 До Дня Збройних Сил України, з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, в ліцеї традиційно було проведені  військово-патріотичні змагання "Нумо, хлопці» серед здобувачів освіти 9-11 класів. У цих змаганнях учні показали гарні результати і з фізичної та  військової підготовки. Найкращими стали:

Чуйко Денис – поштовх гир;

Вінідіктов Богдан – стрільба з пневматичної гвинтівки;

Четверик Дмитро – утримання ваги.

У запеклій боротьбі  І місце посіла команда 10 класу;

ІІ місце - 11 класу;

ІІІ місце - 9 класу.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні.

Любі захисники та захисниці   прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Бажаємо козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили. Мирного неба над головою, злагоди та єдності.

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

У Міжнародний день волонтера, о 09.00 здобувачі освіти долучилися до Національного уроку волонтерства, ініціаторами якого є ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.

Урок відбувся за участі заступника Міністра молоді та спорту Владислава Яцука, засновниці Української Волонтерської Служби Анни Бондаренко, засновника руху «JuniorS» Олександра Педана і координатор із залучення молоді проєкту U-Report Дмитра Бурака.

Переконані, що ініціатива допоможе залучити учнів  до волонтерської роботи, розвивати лідерські якості, організаційні здібності, наполегливість і впевненість.  А сам проєкт допоможе підтримувати психічне та фізичне здоров’я школярів під час війни.


Міжнародний день волонтера: дякуємо усім, хто допомагає!

    Допомога ближньому – це те, що закладено в генетичному коді українців.

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.

    За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець – це й наші неймовірні здобовачі освіти, батьки, вчителі… Українські люди, як ніхто інший, знають про волонтерство все!

Плести маскувальні сітки,  виготовляти окопні свічки, організувати благодійні ярмарки,  купувати  бронежилети, дрони та тепловізори, готувати  смаколики для захисників....

    І це лише частинка того, що ми можем зробити, і чим щодня займаються українські волонтери.

     Цього разу проведена масштабна благодійна  акція "Солодощі для захисників", до якої долучився  кожен учень та передав не лише корисну продукцію, а й слова вдячності та підтримки нашим захисникам.

   Дякуємо всім, хто допомагає нашій країні, за вашу працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу!

Бажаємо усім нам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!

Разом до перемоги!

P.S. Символічно, що Україна – єдина країна у світі, де Міжнародний день волонтерів припав на переддень свята Збройних Сил України, що відзначається 6 грудня. Адже наші волонтери та Збройні Сили - єдині у прагненні зробити все можливе і неможливе, аби якнайшвидше здобути Перемогу!


«Моя країна - Україна!»

Поспішаємо повідомити:

завершився  шкільний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна!».

Мета конкурсу – формування у дітей та учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності брати участь у суспільному  і культурному житті країни, розвитку пізнавальних процесів, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення; формування екологічної культури.

Загалом до участі у конкурсі на розгляд журі надійшло понад  150 світлин від наших юних фотоаматорів.

Найкращі фотороботи надіслані до комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», для участі в  обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу.

Дякуємо всім учасникам за участь та бажаємо натхнення, творчих здобутків і нових досягнень.


0-02-05-955a0081dba9a44668f6536d2b5375dbfc3964d6f83a48b2ce88d71ffc39ba71_abebf92e9934637.mp4

#олімпіада #наурок

Олімпіади це не лише міряння силою , спритністюта швидкістютакож і змагання розуму та кмітливості. Уже традицією в нашому ліцеї стало прийняття участі у Інтернет-олімпіаді «На Урок». Ці олімпіади допомагають здобувачам освіти покращити знання та готують до подальшого вивчення обраних дисциплін. Ліцеїсти мали змогу спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді з  різних предметів.

На учасників чекали захоплюючі інтерактивні завдання та гарантовані нагороди для кожного!

І ось ми дочекались результатів!Пишаємося найкращими.                               

Вітаємо  учнів і учениць 7-9 класів з отриманням дипломів ІІ та ІІІ ступеня ХІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На урок" з основ здоров'я

Викиданець  В., Недашковський О., Скопець А., Тутаров Р., Баландюк Т., Дарнобіт Я., Козаченко А., Сапсай І., Чаруха Д., Коваль О.

Кужілко А., Пилипенко С., Тутарова К.

Вітаємо учня 7 класу Тутарова Р. з отриманням диплому І ступеня ХІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На урок" з математики   

Вітаємо учнів і учениць 5-11 класів з отриманням дипломів І, ІІ та ІІІ ступеня ХІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На урок" з інформатики

Кремер В.,Осташко А., Маренко К., Коваль О., Тутарова К., Гоц С., Попова С., Савченко К., Хворостина А., Кремер Б., Хорошун А., Дарнобіт А., Кіфяк Р., Мойсик К., Тутаров Р., Козаченко А., Бондаренко М., Мойсик С., Вінідіктов Б., Лотоцький К., Недашковська Є.,  Ребрунова А., Симоненко Б.,  Шевченко Р.Український сувенір...

Креативність. Творчість. Натхнення.

 З метою залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, виявлення, та підтримки юних талантів, популяризації народної іграшки та сувеніру  традиційно у Ліплявському ліцеї відбулася виставка-конкурс «Український сувенір».               На виставку були представлені роботи різних технік виконання, стилів, виготовлені з дерева, соломи, тканини, паперу, солоного тіста, бісеру, зразки традиційних іграшок та сучасні дизайнерські вироби. Учні проявили своє бачення у виготовлені виробів, креативність та оригінальність.

   Кращі роботи учнів:

Кисляк Анастасії, 1 клас;

Бондаренко Лілії, 2 клас;

Чамата Роман, 4 клас;

Верхогляд Марія, 6 клас;

Кисляк Поліна, 8 клас;

Кремер Богдана, 11 клас,

будуть представляти наш заклад освіти на обласному етапі виставки-конкурсу.

  Дякуємо всім за активну участь! Щиро бажаємо юним майстрам  нових творчих звершень і перемоги на обласному етапі!

Свічка пам'яті...

Я несу в своїх долонях свічку,

Свічку пам’яті про втрачених людей,

Про жадані колоски пшениці,

Які з страхом притискали до грудей.

Хай горить вона і не згасає,

Свічка болю, як гірка сльоза,

Знов минуле  в вічність промовляє,

Голос правди лине в небеса.

Реквієм немов молитва ллється,

Плаче свічка, як жива душа,

Чорні тіні стукають у серце,

І зникає вічності межа.

Свічка пам’яті уже не згасне,

Доки очі дивляться на нас,

Очі тих, хто згинув передчасно,

Їх ніколи не забуде час.

Хай небу кожна вклониться людина,

Закарбувавши цей страшний урок,

Палають свічки, впавши на коліна,

І молиться пшеничний колосок.

«Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну»

   Закликаємо Всіх  25.11.2023  о 16.00 запалити свічку пам'яті за вбитими голодом. Передайте тепло, станьте поряд із тим, хто нині бореться, аби більше цього ніколи не сталось.

 Символом акції стала окопна свічка, адже живий вогонь - це символ пам'яті, це тепло, це надія. Надія на те, що нам вистачить сил вистояти та перемогти. Бо ми – народ-воїн.

Зігрійте своїм теплом і підтримайте тих, хто зараз протистоїть ворогу на передовій (задонатьте, передайте дитячі листи і малюнки, сувеніри-обереги, смаколики та

нашу віру в них).

Нехай наша пам’ять стане дієвою.

Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!!

  Четверта субота листопада об’єднує українців через спільне минуле. Цьогоріч Україна та світ вшановують невинних жертв Голодомору-геноциду 26 листопада. Адже нашим спільним обов’язком є гідно вшанувати пам’яті жертв голодомору комуністичного режиму.

  З нагоди 90-х роковин Голодомору та з метою вшанування мільйонів невинно вбитих українців у закладі освіти проведено низку патріотично-виховних, просвітницьких  заходів та інформаційно-тематичних годин на тему «Голодомор – геноцид Українського народу». Старшокласники взяли участь у жалобному заході біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору та провели покладання траурних композицій  на вшанування пам’яті мільйонів знищених у Голодоморі українців.

"Хронометр  незабутнього" торкнувся душі кожного. Мовчазним висновком, що ятрив душі і пломенів у очах всіх учасників заходів яскравіло: " НЕ забудемо! НЕ пробачимо!!!"


Заряджені Гідністю та жагою Свободи!

    Із цим гаслом  відзначаємо  10-ту річницю Революції Гідності. День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення й досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь. Саме цього дня, 21 листопада, з різницею у дев’ять років, розпочалися дві революції, які змінили долю сучасної України - Помаранчева революція 2004 року та революція Гідності 2013-2014 років.

 Саме з цих подій розпочався новий відлік історії нашої країни, який дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфер, розбудові вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних, демократичних цінностей.

   У межах відзначення Дня Гідності і Свободи у закладі освіти проведено заходи  за спільною темою «Україна – країна нескорених!» та «Наш дух не зламати, свободу не вбити»,  вшанувавши громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

    Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за нашу державу та українців, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України.

Слава Україні!

Героям слава!

Вітаємо з вдалим результатом!

Минулого вікенду в місті Сміла відбувся дуже цікавий і сильний Чемпіонат Черкаської області з шахів та шашок серед учнів закладів загальної середньої освіти, у якому взяли участь 18 територіальних  громад.  Наші  спортсмени, Тутаров Ростислав та Тутарова Каріна,  показали хороший результат, посівши ІV загальнокомандне місце у турнірі з шахів ( Каріна - ІV місце, Ростислав - VІІ).

Це є достойний показник, який дає всім нам надію, що наші шахісти  можуть закріпитися в еліті шахістів Черкащини. Пишаємось!!!

Переконані, що наступний чемпіонат буде ще успішнішим, адже спортсмени здобули неабиякий досвід та розвинули спортивний інтелект!

Всі учасники та організатори турніру висловлюють щиру подяку ЗСУ за можливість проводити змагання.

Щиро вітаємо усіх переможців та учасників Чемпіонату і бажаємо нових тріумфів, натхненних ігор та якнайшвидшої спільної НАШОЇ перемоги над російським агресором!

Вперед до перемог!


Толерантність врятує світ!!!

Толерантність є однією з шести фундаментальних цінностей людства, поряд із свободою, рівністю, солідарністю, повагою до природи, загальним обов'язком, що закріплені в Декларації тисячоліття Організації Об'єднаних Націй.    А ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами..

   У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашому ліцеї стартував День толерантності.

  Проведені заходи, приурочені цьому дню, дали можливість здобувачам освіти ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.


0-02-05-46ae12da2371b15099cc78b1a7064986a92094789bd4c830c124eb5d86bc22b4_27a2071284928a90.mp4

День доброти в ліцеї...

   Життя дано на добрі справи - говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта - є, принаймні, 13 листопада. Саме в цей день багато хто відзначає неофіційне свято - Всесвітній день  доброти.

    Це свято молоде і трохи незвичне для нас. Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню “епідемією позитиву”.

    У цей день ми закликаємо всіх:  намагатися бути добрими! І не просто добрими, а добрими безмежно і безкорисливо.

Добра багато не буває! Тож, давайте творити ДОБРО!

0-02-05-47228e1cff00304596bf1fb69741f2a0cee1ccbff7e39ab0d82a25cfe9d28ec3_575a42b2a5cbeb4.mp4

З любов’ю до ЗСУ!!!

Маленькі ручки зробили велику справу...

Ми не вперше проводимо благодійні  заходи. Вони вже стали доброю традицією для нашого ліцею і об’єднують всю шкільну родину в ім’я доброї благородної справи. І ми будемо допомагати нашим воїнам стільки, скільки потрібно. Адже наші Герої захищають найрідніше – свою батькіщину та родину.

На благодійних ярмарках для потреб ЗСУ нам вдалося зібрати 23 500 гривень.

Ці кошти спрямовано до збору на тепловізор, для нашого земляка Вадима Савченка.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної мети. Ви - неймовірні!

Віримо в ЗСУ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!

P.S. Нехай у ваших серцях не згасає вогонь небайдужості. Дякуємо за тепло ваших душ та безмежну самовіддачу!

У нас в гостях Черкаський дитячий  ляльковий театр

 Сучасні діти віддають перевагу відео. Вони не тільки люблять мистецтво кіно, анімації, а й є одними з масових глядачів відеоконтенту в інтернеті...

  Тому  вирішено!..

урізноманітнити їхнє життя театром. Адже, завдяки театральному мистецтву наші діти здобувають безпосередній «живий» досвід співчуття та співпереживання, досліджують чужу та власну експресію.

   Сьогодні в нашому ліцеї здобувачі освіти мали можливість побувати у ляльковому театрі, вистава була цікавою, захопливою й водночас  торкалася проблеми, яка в наш час є дуже актуальною: дружба, її значимість у житті людини.

Діти отримали море вражень та велике задоволення від перегляду вистави.

   Дякуємо акторам Черкаського дитячого лялькового театру за радість, яку вони подарували нашим дітям. Бажаємо їм натхнення для плідної та успішної праці на творчій ниві.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, працювати та спостерігати за веселими обличчями наших дітей.

НЕ збавляємо обертів!!! Творимо добро, підтримуємо ЗСУ та наближаємо нашу перемогу разом!

30 жовтня у нашому   ліцеї  відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ "Творимо.  Допомагаємо.  Перемагаємо"!

Кожен клас ліцею, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Під час акції було зібрано 7881 грн!

Усі кошти, зібрані в рамках ярмарку, будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Торти, тістечка, печиво, вафлі, піца, сік, чай – чого тільки не було на столах!  Домашню випічку охоче розкуповували діти,  вчителі та працівники Ліплявської сільської ради.

Дякуємо за активність та підтримку усім здобувачам освіти та батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку.

Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги.


ПРО КОРИСТЬ ШАШОК І ШАХІВ МОЖНА ГОВОРИТИ ВІЧНО

27 жовтня 2023 року на базі КЗ «Ліплявський ліцей» відбулися змагання з шахів та шашок між учнями закладів загальної середньої освіти Бобрицької та Ліплявської громад.

Змагання були проведені з метою збільшення розумової активності та популяризації гри  в шахи та шашки серед школярів.

В турнірах змагалися команди учнів КЗ “Ліплявський ліцей”, КЗ “Келебердянський ліцей”, КЗ “Бобрицький ліцей”, КЗ “Литвинецький ліцей”, КЗ “Грищинецький ліцей”.

За результатами ігор було визначено переможців:

З шахів серед юнаків ЗЗСО:

І місце – Тутаров Ростислав (КЗ «Ліплявський ліцей»)

І місце – Туз Максим (КЗ «Литвинецький ліцей»)

ІІІ місце – Волинець Денис (КЗ «Грищинецький ліцей»)

З шахів серед дівчат ЗЗСО:

І місце – Тутарова Каріна (КЗ «Ліплявський ліцей»)

ІІ місце – Воропай Владислава (КЗ «Келебердянський ліцей»)

ІІІ місце - Биковець Віталіна (КЗ «Литвинецький ліцей»)

З шашок серед юнаків ЗЗСО:

І місце – Голованов Владислав (КЗ «Келебердянський ліцей»)

ІІ місце – Скопець Андрій (КЗ «Ліплявський ліцей»)

ІІІ місце – Литвин Арсен ( КЗ «Бобрицький ліцей»)

З шашок серед дівчат ЗЗСО:

І місце - Воропай Владислава (КЗ «Келебердянський ліцей»)

ІІ місце – Маренко Катерина (КЗ «Ліплявський ліцей)

ІІІ місце – Ткач Марія (КЗ «Литвинецький ліцей»)

Загальнокомадні переможці:

- з шашок:

І місце – КЗ «Келебердянський ліцей»

ІІ місце – КЗ «Ліплявський ліцей»

ІІІ місце – КЗ «Литвинецький ліцей»

- з шахів:

І місце – КЗ «Ліплявський ліцей»

ІІ місце – КЗ «Литвинецький ліцей»

ІІІ місце – КЗ «Келебердянський ліцей»

Переможці нагороджені грамотами, учасники змагань -  подяками. Команди-переможці отримали набори шахів та шашок від Ліплявської громади.

Після закінчення змагання всі учасники були запрошенні на гарячий чай із печивом та цукерками. Адже життя вимірюється не кількістю вдихів, а кількістю моментів, від яких перехоплює подих. Саме такі емоції отримали учасники сьогоднішніх змагань.