Комунальний заклад  "Ліплявський  ліцей"

Школа – це маленька держава…                                            

Так колись казав мудрий педагог О.А. Захарченко. У цій державі мають бути особливі закони, звичаї та традиції, сутність та спрямованість яких визначається ідеями та мріями, нарощуються багатою фантазією і бажанням залишити після себе добрі справи. Головною метою навчальних закладів, про що зазначено в Національній стратегії розвитку освіти, є створення умов для розвитку й саморозвитку кожної особистості, формування покоління, «здатного навчатись упродовж усього життя».

Мета роботи КЗ "Ліплявський ліцей": забезпечення реалізації права учнів на здобуття повної загальної середньої освіти, створення сприятливих умов для збереження і зміцнення здоров'я здобувачів освіти, здатних до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, які мають прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готових до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності, виховання самодостатньої особистості через систему життєвого самоврядування, впровадження сучасних освітніх технологій та інноваційних методик.

     Ліцей  працює над проблемою: «Підвищення результативності і якості освітнього процесу шляхом гуманізації взаємин між учнівським, педагогічним та батьківським колективами».

Наше педагогічне кредо : «Виховувати добром та любов’ю, навчати дітей  та навчатися у них».

Наші постулати :

- Замість традиційної школи ми створюємо школу  успіху;

- Школа для тих, хто бажає успіху, має перспективні плани й надії, сповнений настроєм для творчості та пізнавального романтизму;

- Формуємо позитивний імідж освітнього закладу;

- Пропагандуємо творчі досягнення;

- Підтримка та розвиток педагогічних ініціатив.

Адреса: с.Ліпляве, вул. Гайара,90

Телефон: 04736 93219

E-mail:

            leplyavo@ukr.net

Наша сторінка в Facebook: Ліплявський ліцей

Директор: 

                Галина Кубар

Проєктна потужність ліцею: 500 учнів;

ЗДО "Веселка": 

              40 вихованців

У 2021-2022 н.р. у закладі освіти  навчаються 215 здобувачів освіти та 37 вихованців ЗДО "Веселка"

Наш заклад вбачає свою місію так: «Об’єднана ідеями партнерства, шляхом злагодженої роботи команда педагогів, дітей та їх батьків працює над створенням ситуацій успіху всіх учасників освітнього процесу, прагне навчити дітей жити у світі, який постійно змінюється».

       КЗ "Ліплявський ліцей" – це простір життя дитини. Наш  ліцей – це школа життєвого успіху, яка є центром розвитку багатогранного інтересу, розвитку творчості, психологічного комфорту всіх учасників навчально-виховного процесу. Це заклад, що «постійно навчається» і «постійно розвивається». Задача вчителя бачити, цінувати й берегти винятковість і неповторність кожного учня й відповідно взаємодіяти з ними у спільній навчальній роботі. Наша школа – заклад для тих, хто бажає стати щасливим, має сміливі плани та надії.

У закладі освіти працює 31 педпрацівник, із них:

12 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“;

9 – „спеціаліст першої категорії“;

5 – „спеціаліст другої категорії“;

3 – „спеціаліст”;

3 вчителі мають педагогічне звання „учитель-методист“;

3 вчителі мають педагогічне звання „старший учитель“; 

1 – нагороджений знаком „Відмінник освіти України“;   

            Педагогічний колектив ліцею працює у тісній співдружності з батьками. У закладі освіти створено Раду школи, батьківський  комітет. Ці структури допомагають вирішувати важливі проблеми ліцею.

Наш педагогічний колектив складається з людей різних за віком і досвідом педагогічної роботи, характером і комунікабельністю, інтересами і темпераментом.

Різнобічному вивченню педагогічних кадрів сприяють:

·         Спостереження за роботою вчителя на уроці та в позаурочний час;

·         Аналіз шкільної документації;

·         Анкетування вчителів та учнів;

·         Бесіди з учителями з різноманітних питань шкільного життя;

Спостереження за настроєм учителів, їхнім спілкуванням в учительських, учнівському колективах та батьками.

        Кожен член педагогічного колективу має змогу творчо реалізувати себе як фахівець, майстер, неповторна особистість. 

         Свою фахову майстерність учителі підвищують шляхом самоосвіти, участі у  предметних методичних об 'єднаннях, динамічних групах, на семінарах та курсах підвищення кваліфікації. Педагогічні працівники  закладу освіти є учасниками та переможцями  районної та  учасниками   обласної  виставок «Інноваційний пошук освітян   Черкащини».

       З 2010 року навчальний заклад співпрацює з Ліцеєм міжнародних відносин № 17 м. Києва за програмою                  „Партнерство в освіті”. З 2016 року співпрацюємо з Комунальним вищим навчальним закладом „Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради за проектом „Філософія серця                П.Д. Юркевича”.  

У ліцеї працюють практичний психолог, соціальний педагог,  сестра медична,  18 осіб обслуговуючого персоналу.

У закладі освіти функціонують: 

- 1 спортивний зал; 

-2 спортивних майданчики;

- методичний кабінет; 

-актова зала на 40 місць;

-  бібліотека; 

-  кабінет сестри медичної;

-  кабінет практичного психолога;

- їдальня на 40 місць;

- внутрішній туалет;  

 У ліцеї  обладнано 13 навчальних класів, у кожному наявний мультимедійний комплекс;

4 класні кімнати початкових класів обладнані згідно вимог НУШ.

 У закладі дошкільної освіти "Веселка"  функціонують дві  групи (різновікова та старша група), наявна спальна кімната та санузел.  

 Площа земельної ділянки – 5,9258 га.

Працює 2 автономні котельні (два газові котли, один -твердопаливний). 

          Робочий навчальний план школи спрямований на задоволення потреб учнів у навчанні: старшокласники працюють за філологічним профілем. Учні 1-4 класу навчаються за НУШ. 

Велика увага приділяється здібним і талановитим дітям, які беруть участь в олімпіадах, конкурсах різних рівнів. Щорічно ліцей має переможців, лауреатів та призерів багатьох змагань. Здобувачі освіти є учасниками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

З 2014 року в ліцеї здійснюється активна волонтерська діяльність по підтримці воїнів – учасників АТО під девізом „У єдності – ми сила”. Проводяться акції „Напиши листа солдату”, „У єдності – ми сила”, „ З теплотою та повагою до Вас”.

           Здійснюється підвіз дітей шкільним автобусом з сіл Ліпляве та Озерище.

Заняття в школі розпочинаються о 8 год. ЗО хв. Налагоджено чергування, розроблено пам'ятку для чергових учнів, графік чергування класів, учителів, адміністрації.

Розроблено посадові інструкції для працівників школи, молодшого обслуговуючого персоналу. Інструкції з пожежної безпеки, завідуючих кабінетами, їдальнею.  У наявності план евакуації школи. У повному обсязі проведено медичний огляд.

       Адміністрація забезпечує оптимальне функціонування закладу освіти, здійснює ефективне управління ліцеєм  та освітнім процесом.