Сторінка вчителя математики та інформатики - Юхименко Світлани

                                                  ТВОРЧЕ       КРЕДО:

«Педагоги не можуть успішно когось навчати,

 якщо в цей час самі наполегливо не вчаться"

МОЯ ОСВІТА:
https://sites.google.com/a/kaniv.info/liplyavo/storinka-vcitela-matematiki-ta-informatiki---uhimenko-svitlani-urivni/%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA2.jpg
  • Пройшла навчання за курсом «Основи інформаційно-комунікативних технологій»
  • Успішно завершила курс за програмою Intel@ «Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України. 
  • Була учасником майстер – класу для тренерів за програмою Intel@ «Навчання для майбутнього» 
  • Успішно пройшла сертифіаційний тест “Курс Miсrosoft із цифрових технологій”
  • Пройшла навчання з методики викладання предмета “Основи здоров'я” у 5 – 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів на засадах розвитку життєвих навичок при Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників

"Bebras" 2019

   Учні 5-11 класів нашого навчального закладу долучилися до Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності "Bebras" 2019, який проходив 10-12 листопада, де учасники розв’язували завдання на розвиток логіки, уваги, творчого мислення. Конкурс "Бобер" проводиться з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні. Завдання конкурсу різного рівня складності, проте творчі та креативні.  Всі 28 учнів закладу, які взяли участь у конкурсі, отримали задоволення. Дітям була цікавою участь у конкурсі і всі з нетерпінням чекають на результати, які стануть відомі у січні 2020 року. 

Разом для найкращого Інтернету 2019
      5 лютого – День Безпечного Інтернету. Метою цього дня є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Тема Дня Безпечного Інтернету 2019 року „Разом для найкращого Інтернету” надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей.
      Цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. Наш навчальний заклад не є виключенням. В Ліплявському навчально-виховному комплексі були підготовлені й проведені різноманітні заходи з метою покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.
    Усі бажаючі мали змогу впродовж дня переглядати у фойє школи відеоролики на тему «Інтернет – користь чи прихована небезпека» та виставку дитячих малюнків .
    Молодші школярі, подивилися мультфільми «Казка про Інтернет», «Найжахливіший тиждень Петрика». Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.
     З метою ознайомлення школярів з правилами поведінки в Інтернеті, для учнів 5-7 класів було проведено гру «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тебе». Під час гри учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також вивчили пам’ятку про «Правила поведінки в інтернеті».
    Учні 9 -11 класів переглянули Онлайн-урок на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні « Кібер-атаки та інтернет-шахрайство» та отримали змогу пройти тестування й одержати сертифікат.
Десятикласники були активними учасниками тренінгу "Інтернет – користь чи прихована небезпека". 
    У годині спілкування «Мій друг – Інтернет» учні 8 – 9 класів визначали позитивний і негативний вплив Інтернету на підлітків, а також опрацювали буклет «Неприємності в мережі та як їх уникнути».
    У рамках Всесвітнього Дня Безпечного Інтернету учні 2-11 класів мали змогу взяти участь у Всеукраїнському конкурсі „Безпечний Інтернет”.
   Пам'ятаймо, всі ми разом робимо Інтернет безпечнішим та кращим!
У вирі інформаційних технологій
    Позакласна робота з інформатики є невід'ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в школі. Вона поглиблює знання, залучає учнів до вивчення предмета, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд. З цією метою з 04.02.2019 по 08.02.2019 в Ліплявському НВК було проведено Тиждень інформатики. 
    Протягом тижня були проведені такі заходи: Конкурс малюнків (4-6 класи), гра „Інтелектуальне казино” ( 7- 8 класи),   Інтелект-шоу „У світі інформації” ( 5 - 8 класи), Урок „Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?”( 9 - 11 класи), конкурс „Загадки” ( 1 – 4 класи) 
    Всі заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; формування обов'язковості, відповідальності, креативності. Загалом, варто відмітити те, що проведені заходи та уроки були цікавими для учнів, спонукали їх до пошуку нових ідей та до створення цікавих непересічних малюнків, розвивали логічне та абстрактне мислення у дітей, підвищували їх зацікавленість у вивченні інформатики, розвивали основні предметні компетенції. Форми та методи роботи відповідали рівню розвитку дітей, проводилися в рамках діяльнісного, компетентністного та особистісно-орієнтованого підходів.
Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та подяками.


ĉ
Ліплявський ліцей,
20 лют. 2020 р., 23:25
ć
Ліплявський ліцей,
20 вер. 2016 р., 05:25
ĉ
Ліплявський ліцей,
3 груд. 2016 р., 04:27
Comments