НОВИНИНАЙБІЛЬША ЦІННІСТЬ У ЖИТТІ – ЗДОРОВ̓ Я!!!
Ось і закінчився Тиждень профілактики захворювань та здорового способу життя, який дав можливість цілеспрямовано здійснювати процес виховання з формування культури здорового способу життя. На заходах протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я, дійшли висновку, що життя неповторне і в кожного своє та зрозуміли, що здоров’я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження. На завершення класні колективи взяли участь у конкурсі на кращий інформаційно-просвітницький матеріал про здоровий спосіб життя (флаєри, листівки, плакати, буклети тощо) під гаслом «Здоровим бути – модно!»
Памятаймо: НАЙБІЛЬША ЦІННІСТЬ У ЖИТТІ – ЗДОРОВ̓ Я!!!

«Стіна думок: Здоров′я очима дітей»

У рамках тижня профілактики захворювань та здорового способу життя у КЗ «Ліплявський ліцей» проходив проєкт «Стіна думок: Здоров′я очима дітей». Бажаючих висловити свої побажання на великому аркуші виявилось босить багато. Варто відзначити , що всі розуміють під поняттям «здоров’я» відмову від шкідливих звичок , правильне харчування та заняття спортом.
Учні усвідомлюють, що про здоров’я потрібно дбати з ранніх років, адже це – запорука яскравого та сповненого позитивними емоціями життя.
Бажаємо всім ЗДОРОВ’Я!

Ми повні сили і надії,
Мета і праця в нас одна.
Сьогодні Гетьмана обирає
Шкільна дружна сім’я!

Сьогодні в нашому ліцеї відбулися вибори Гетьмана козацької шкільної організації «Джура».
Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах президента – учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальні урни.
У виборах приймали участь 4 кандидати : Прокопенко Данило (9 клас), Тертична Марія (9 клас), Соломаха Діана (10 клас), Лисак Ілля (10 клас).
Учні 8-11 класів та вчителі дуже відповідально поставилися до виборів та взяли активну участь у голосуванні, продемонструвавши наскільки ми дружній колектив. Сам вибір був дуже складним, адже всі кандидати були гідні посади Гетьмана шкільної організації «Джура».
Бюлетені були успішно підраховано ШВК, декілька разів перераховувались, щоб все було точно, адже у кількості відданих голосів між кандидатами була дуже мала різниця.
Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування, Гетьманом став Лисак Ілля, який набрав 25 голосів.
Ми бажаємо новообраному Гетьману наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми всі очікуємо приємних нових змін в нашому ліцеї.
Слова вдячності...

В межах запланованого заходу проведення учнівської конференції щодо впровадження роздільного збору відходів 08 вересня в КЗ «Ліплявський ліцей» завітали  Світлана Ніколаєнко, начальник відділу охорони навколишнього середовища ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та інженер цього  відділу  Діна Гончар, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Віта Кузнецова. Які  наголосили про важливість сортування відходів та презентували закладу освіти контейнери для розділення відходів.
    Висловлюємо щирі слова вдячності ПрАТ «Миронівська птахофабрика»  за підтримку та надану можливість створити куточок для сортування сміття у закладі освіти. Сподіваємося на подальшу співпрацю.Нарешті до школи….
Кожного року 1 вересня українська громадськість відзначає День знань. Перше вересня – це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог.
Нарешті у КЗ «Ліплявський ліцей» залунав дитячий сміх та галас… Зустрічі, вітальні слова, квіти, подарунки, ігри… Справжнісіньке СВЯТО!
Розпочалося свято у КЗ «Ліплявський ліцей» урочистою радіолінійкою. З вітальним словом до учителів, учнів та працівників ліцею звернулася директор закладу освіти, Галина Кубар. Далі святкові заходи відбувалися у новому форматі у межах класу. І це дало змогу кожному учителю
творчо, креативно відсвяткувати День знань.
І звісно, яке ж свято без гостей та подарунків? До ліцею завітали голова Ліплявської об’єднаної територіальної громади Сергій Геращенко, який привітав першокласників зі святом та вручив їм подарункові набори для першокласників, телевізор та принтер; з вітальним словом до першокласників та батьків звернулася начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Ліплявської ОТГ Тетяна Зверева; Єфремцев Микола Петрович заступник директора БО БФ «МХП громаді», який привітавши наймолодших учнів, вручив їм мішечки з подарунками та сертифікат.
З новим 2020-2021 навчальним роком!
Ми віримо, що нас вже не зломить,
І долучаємось усі ми до добра і слави.
Ми всіх докладемо зусиль.
Щоб рік навчальний був щасливий!


До уваги учнів та батьків!!!

На період карантинних обмежень графік руху шкільного автобуса тимчасово

ЗМІНЕНО!                                 
До уваги батьків, учнівпедагогів та працівників ліцею!!!


Навчальний рік у  КЗ «Ліплявський ліцей» розпочнеться вчасно – 1 вересня.
Адміністрацією Комунального закладу «Ліплявський ліцей»
чітко розписані правила роботи закладу освіти на період карантинних обмежень.  
Правила перебування учнів:

ü При вході до закладу освіти діти мають проходити температурний скринінг;

ü вхід у приміщення лише в масках;

ü опитування учнів перед початком занять  про самопочуття;

ü  місця для дезінфекції рук при вході у заклад освіти;

ü графік допуску учнів у заклад та маршрути їхнього руху (розмітка на підлозі, що полегшує двосторонній рух у коридорах)

ü відокремлення зон переміщення різних класів та вікових груп;

ü мінімізація пересування учнів між класами;

ü дозвіл перебування без захисних масок під час занять для учнів;

ü забезпечення проведення окремих занять на свіжому повітрі;

ü наявність в санітарних кімнатах рідкого мила, антисептиків та паперових рушників;

ü очищення та дезінфекція поверхонь в кінці дня;

ü провітрювання приміщення після кожного уроку не менше 10 хв.;

ü раціональне використання запасних виходів;

ü у розкладі передбачено різний час початку занять для різних класів та вікових груп;

ü забороняється допуск батьків та супроводжуючих осіб (крім дітей з обмеженими можливостями).

Правила роботи працівників:

ü при вході до закладу освіти працівники мають проходити температурний скринінг;

ü допуск до роботи за умови використання  ЗІЗ;

ü забезпечення працівників ЗІЗ з розрахунку 1 маска на 3 години роботи на 5 днів;

ü миття рук перед заняттям та надіванням ЗІЗ;

ü централізований збір ЗІЗ;

ü створення умов для дотримання гігієни;

ü обмеження масових заходів в закритих приміщеннях;

ü наявність у медичному пункті закладу освіти необхідних засобів та обладнання ( безконтактні термометри, дезінфекційні засоби тощо);

ü працівники з ознаками ГРЗ та температурою тіла 37,2 °C, не допускаються до роботи.

 

Правила харчування:

ü графіки харчування учнів;

ü відстань між столами не менше 1,5 м та не більше 4 осіб за столом;

ü перебування працівників харчоблоку в масках і рукавичках;

ü заборона харчування за типом «шведський стіл» та самообслуговування.

 

Правила перевезення:

ü перевезення учнів лише у кількості сидячих місць (буде змінено графік руху шкільного автобуса, перевезення буде здійснюватися лише учням, які проживають на відстані понад 3 км від закладу освіти);

ü вхід до салону транспортного засобу лише в ЗІЗ та обов’язкове проведення температурного скринінгу;

ü дезінфекція транспортного засобу після зміни;

ü щоденний контроль за станом здоров′я водія;

ü водій повинен бути в масці, міняти її кожні 3 години та дезінфікувати руки.

 

Інформація для батьків:

ü Свято Першого дзвоника
Повідомляємо: загальної традиційної лінійки НЕ будевсе буде нетрадиційно та креативно. Святкування відбудеться по класах.

На час карантину доступ батьків та інших сторонніх осіб (окрім тих, хто супроводжує осіб з обмеженими  можливостями до закладу  ЗАБОРОНЕНО!

ü Масковий режим

Зрозумійте, що понад 600 одноразових масок на один день не "потягне" жодна структура + утилізація. Тому з розумінням просимо по можливості  забезпечте своїх власних дітей.

ü Антисептики
Ми забезпечимо можливість антисептичного та дезінфікаційного режиму в установі, але, якщо  не складно, "малесенький" антисептик у рюкзачок таки зробіть. Як не буде, то ми зрозуміємо.

ü Вхід до школи і на територію школи
Так, згідно
рекомендацій  МОН ми відкрили три   входи на територію і чотири  входи до приміщення різними потоками. Просимо з розумінням поставитись до того, що батьки не допускатимуться в приміщення ліцею. Лише в окремих випадках.

ü Температурний скринінг
Ми спробуємо забезпечити скринінг усіх учасників освітнього процесу на вході до приміщення ліцею , але дуже просимо вас, шановні батьки, подбайте про це ще у своїх домівках. Будьте відповідальними батьками своїх дітей.

ü Харчування
Воно
здійснюватиметься згідно нових вимог безпеки. Для цього уже змінено графік перерв і проведено відповідну організаційну роботу у приміщенні їдальні. Харчування буде.

ü Питний режим

         Функціонування питних фонтанчиків на території закладу освіти    заборонено. Питний режим здобувачі освіти організовують з допомогою використання індивідуальних ємностей для рідини або фасованої питної продукції, яку потрібно взяти з дому.


   Подану інформацію взяти до відома, а правил обов’язково дотримуватися.
Давайте не піддавати
одне одного небезпеці і пам’ятаймо, що від усіх нас, від нашої спільної
солідарності і залежить результат.

    

Шановні батьки, уважно прочитайте рекомендації МОЗ та підготуйте дітей до навчання в дошкільному навчальному закладі.

    При вході до закладу дошкільної освіти працівники та діти мають проходити температурний скринінг. Також протягом дня, щонайменше раз на 4 години, працівники повинні вимірювати температуру дітям. Дітей, у яких температура тіла вища за 37,2 С та тих, у кого є симптоми гострого респіраторного захворювання, мають ізолювати та повідомити про це медичну сестру і батьків.

На вході до дошкільного закладу буде облаштовано місце для обробки рук спиртовмісним антисептиком, а також нагадування для дітей та дорослих про важливість дезінфекції рук.

У період карантину в дошкільному закладі буде заборонено, зокрема:

·         використовувати багаторазові рушники, м’які іграшки ;

·         проводити заходи за участю дітей більше ніж з однієї групи;

·         проводити батьківські збори, крім тих, що проводять дистанційно або на свіжому повітрі, при дотриманні дистанції та маски

      
 Дошкільний заклад освіти Ліплявського ліцею налічує 40 дітей. Проте всіх охочих зарахувати до дошкільного закладу адміністрація не може за браком місць. Тому головним питання для голови громади С.Геращенка, виконкому сільської ради та адміністрації ліцею наразі є відновлення корпусу № 2 Ліплявського ліцею, де в майбутньому буде новий дошкільний заклад освіти, який прийме усіх дітей, які цього потребують.
За кошти Ліплявської сільської ради вже повністю замінено дах дошкільного закладу, а невдовзі буде замінено всі вікна на енергозберігаючі та двері.
Місцева влада докладає усіх зусиль, аби найближчим часом охопити найменших діточок села дошкільною освітою.
Директор Галина КУБАР


Так швидко плине час… Спочатку весна, а потім і літечко пролетіло. Вже так давно не чути дитячих голосів на подвір’ї школи та у класних кімнатах. Через пандемію засумували шкільні парти, коридори, вчителі…

Але незабаром 1 вересня. Діти знову прийдуть до школи, а на них вже чекають світлі затишні класи, шкільне подвір’я і весь колектив Ліплявського ліцею. Адже всі працівники закладу освіти готували школу та шкільне подвір’я до приходу дітей. Всі разом фарбували, гребли опале, замітали, пололи квітники, лабіринт, косили траву, поновлювали спортивні споруди, готували котельню до осінньо-зимового періоду, адже територія закладу освіти майже 6 га. Одним словом, працівники Ліплявського ліцею – дружна команда. Не стояли осторонь і працівники Ліплявської сільської ради. Не було таких питань, яких би не вирішив сільський голова С.Геращенко. Майже кожний день у голови села розпочинається із відвідин Ліплявського ліцею. Усі питання вирішуються для покращення навчально –матеріальної бази закладу освіти.

Від імені адміністрації закладу освіти дякую всім працівникам за підготовку школи до нового 2020-2021 навчального року. Нехай кожна домівка буде наповнена радістю, щастям, здоров’ям, добром, миром і благополуччям. А голові села С.Геращенку та працівникам сільської ради хочу подякувати за турботу про наш заклад. Здоров’я, щастя, миру і злагоди всім Вашим родинам.

                                                                                                                              Директор Галина КУБАР     Робота за проектом «Відновлення шкільної майстерні» набирає швидких обертів. Силами працівників Ліплявського ліцею було демонтовано станки в майстерні та підготоване приміщення закладу до ремонтних робіт.
Педагогічний колектив Ліплявського ліцею намагається забезпечити гідні умови для навчання учнів, котрі часто мають різні інтереси, але нажаль в час сучасних технологій мало уваги приділяють предметам, які можуть знадобитися їм на протязі всього життя та в процесі трудової діяльності, а саме урокам трудового навчання. Тому, працюючи над проектом, ми поставили собі завдання:
відновити приміщення майстерні;
познайомити учнів з технікою безпеки підчас роботи з інструментами та станками;
допомогти учням здобути практичні навички;
підготувати учнів до подальшої трудової діяльності
Нагадуємо: даний проект реалізується завдяки перемозі у конкурсі «Час діяти» від БФ «МХП-Громаді». Загальна планова вартість проекту становить 100891 грн., в тому числі: Кошти БФ «МХП-ГРОМАДІ» - 49807 грн., та кошти з інших джерел ( місцевого бюджету та спонсорські) - 51084 грн..
Що ми отримаємо внаслідок відновлення шкільної майстерні?
По- перше: покращену шкільну інфраструктуру та в повному обсязі виконану навчальну програму.
По- друге: Налагоджену тісну співпрацю між жителями громади та органами місцевого самоврядування.
По-третє: Покращені знання учнів з техніки безпеки при роботі зі станками та інструментами. За рахунок ознайомлення учнів з технікою безпеки буде зменшено травматизм на виробничих підприємствах.
Адміністрація закладу освіти сподівається, що робота по відновленню шкільної майстерні буде завершена до кінця вересня.ć
Ліплявський ліцей,
16 лют. 2018 р., 03:00
ć
Ліплявський ліцей,
23 лист. 2017 р., 04:03
č
Казкова країна Ліпляве.wmv
(6171k)
Ліплявський ліцей,
2 бер. 2018 р., 01:42
č
Конкурс читців європейської поезії Зобенько Є..MP4
(3810k)
Ліплявський ліцей,
18 трав. 2020 р., 05:34
č
Конкурс читців європейської поезії Попова С..mp4
(18743k)
Ліплявський ліцей,
18 трав. 2020 р., 05:41
č
Конкурс читців європейської поезії Хворостина А..mp4
(13335k)
Ліплявський ліцей,
18 трав. 2020 р., 05:44
ĉ
Ліплявський ліцей,
14 вер. 2017 р., 01:41
č
Тадиційний подарунок від випускників - кущі троянд.wmv
(13440k)
Ліплявський ліцей,
6 квіт. 2017 р., 01:32
ĉ
Ліплявський ліцей,
16 лют. 2018 р., 04:48
č
Традиційні майстер класи перед Великоднем.wmv
(7009k)
Ліплявський ліцей,
12 квіт. 2017 р., 02:20
Comments